TIMES LIGHTING (SHENZHEN) CO., LTD

نور بهتر ، آینده بهتر!

Free call Video chat
شرکت اطلاعات:
نوع کسب و کار: سازنده, صادر کننده, فروشنده
صفحه اصلی بازار: آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, افریقا
مارک های: Smartime ، Solartimes
تعداد کارمندان: 100~200
فروش سالانه: 1000000-500000
صادرات کامپیوتر: 90% - 100%
کارخانه تور > کنترل کیفیت >
معرفی

Times Lighting یک شرکت روشنایی LED است که تمرکز خود را بر روی طراحی ، تولید و عرضه محصولات مختلف روشنایی LED قرار داده است.ما طیف گسترده ای از محصولات داخلی و خارجی را برای کاربردهای مسکونی ، تجاری و صنعتی ارائه می دهیم.خطوط تولید فعلی ما از دو دسته اصلی تشکیل شده است ، 1) چراغ های LED خورشیدی ، مانند نورافکن ها ، چراغ های باغ و چراغ های خیابانی) ، 2) محصولات مجهز به برق متناوب 220/110 ولت از جمله نورافکن ، چراغ های خیابان ، دزدگیر ، چراغ های راهنمای مسیر ، وسایل سقف / دیوار و غیره

 

ماموریت ما این است که محصولات روشنایی استثنایی را ارائه دهیم که از نظر طراحی و کیفیت برتر باشند ، در عین حال ما در ارائه خدمات درجه یک به مشتریان خود متعهد هستیم.طی سالها ، ما به یک شرکت برجسته در صنعت LED در چین تبدیل شده ایم ، و اکنون در میان شرکتهای با تکنولوژی بالا و جدید قرار گرفته ایم.

تاریخ

شرکت ما با تمرکز بر روی محصولات روشنایی تجاری LED در سال 2016 در شنژن تاسیس شد. از سال 2017 ، ما به محصولات خود سقف داخلی / لوازم جانبی دیوار ، شامل انواع مختلف تزئینی در طراحی ، و عملکردهای عملی از جمله کم نور و CCT اضافه کردیم. در سال بعد ، این گروه با استفاده از ویژگی های هوشمند (به عنوان مثال کنترل برنامه تلفن و کنترل صدا از نور) و عملکرد منحنی کم نور (به عنوان مثال عملکرد شروع نرم مراقبت از چشم) ، توسط تیم تحقیقاتی ما بیشتر به روز شد. این ارتقا کمک کرد تا سهم بازار ما به ویژه در اروپا با موفقیت گسترش یابد. ما با پشتیبانی یک تیم تحقیقاتی قوی که سخت کوشی منجر به تعداد زیادی اختراع طراحی شده و نوآوری های فنی شد ، تا سال 2019 در میان شرکت های فناوری پیشرفته و جدید ملی قرار گرفتیم. سال 2020 فصل جدیدی را برای ما گشود. با اعتقاد جدی به اینکه انرژی خورشیدی ، تمیز ، پایان ناپذیر و "رایگان" در آینده است ، ما کار خود را با محصولات خارج از منزل ، به ویژه محصولات روشنایی خورشیدی آغاز کردیم که بلافاصله با بازخورد مشتریان و بازارهای ما مواجه شدند. محصولات روشنایی خورشیدی همچنان یکی از تمرکز اصلی ما در سال جاری و در آینده ای قابل پیش بینی خواهد بود.

سرویس

ما اختصاص داده ایم تا بالاترین سطح خدمات را در هر کاری که انجام می دهیم به شما ارائه دهیم. این تعهد خدمات ما است. این شامل همه جنبه های کسب و کار ما است. از اخلاق ما گرفته تا آموزش مردم و توسعه روابط ما با شما. تیم های خدمات ما آموزش دیده اند تا به سرعت و به طور موثر به سوالات و درخواست های شما پاسخ دهند. ما مراقب موارد هستیم و مرتباً ارتباطات خود را ارزیابی می کنیم تا مطمئن شویم که استانداردهای بالای خود را حفظ می کنیم. علاوه بر مسائل مربوط به نیازهای شما با ما ، ما سپاسگزار خواهیم بود اگر شما همچنین می توانید نظرات و تجربیات خود را به تیم ما ارائه دهید. از طریق پاسخ دادن به بازخورد است که ما می توانیم پیشرفت هایی انجام دهیم ، بنابراین ما برای هر بینشی که می توانید با ما به اشتراک بگذارید ارزش قائل هستیم.

تیم ما

ما یک تیم فروش برجسته داریم که به شما کمک می کند تا در مورد هر گونه سوال یا درخواست شما کمک کند.اعضای تیم ما قبلاً در کشورهای مختلف خارجی تحصیل ، زندگی و کار کرده اند ، سطح مهارت بالایی در زبان های خارجی ، از جمله انگلیسی ، روسی ، اسپانیایی و فرانسه دارند.انگیزه ما برای ارائه بهترین خدمات برای مشتریانمان ، مساوی با چنین پیشرفتی در مهارت های زبانی است.اگر به هرگونه روشنایی نیاز دارید ، لطفا دریغ نکنید!

 

چین TIMES LIGHTING (SHENZHEN) CO., LTD نمایه شرکت 0   چین TIMES LIGHTING (SHENZHEN) CO., LTD نمایه شرکت 1   چین TIMES LIGHTING (SHENZHEN) CO., LTD نمایه شرکت 2   چین TIMES LIGHTING (SHENZHEN) CO., LTD نمایه شرکت 3   چین TIMES LIGHTING (SHENZHEN) CO., LTD نمایه شرکت 4

الکس

 

دانیل

 

مارگاریتا

 

السا

 

کالی

 

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما